עברית  |  English  |  
דף הבית >> קהלי יעד >> ארכאולוגיה
ארכאולוגיה          
 

ישראל משופעת בהיסטוריה וארכאולוגיה. בני כל הדתות, מכל הגילאים, מכל המינים, מתעניינים בעבר בהווה ובעתיד של ארץ קטנה-גדולה זו. מיליוני תיירים פוקדים אותה מדי שנה, ורבים יותר צמאים למידע מקוון. הציבור בארץ ובעולם צמא לתיירות חינוכית, חדשנית, לימודית, בעלת תוכן וקשר למקורות.
למרבה הצער, השימוש בכלי המחשה מתקדמים לטובת הארכאולוגיה עדיין בחיתוליה.

משה רבנו, גדול הנביאים, התקשה להבין את המבנה המורכב של המשכן וכליו, לכן הראה לו הקב"ה תבנית אש שלהם: "בתבניתם אשר אתה מראה בהר" או במילים אחרות: מודל תלת מימדי וירטואלי...

ההתפתחות הטכנולוגית המהירה מציעה לנו היום כלים שלא היו בידינו אתמול-שלשום, מבחינת כלי פיתוח, יכולות עיבוד מחשב בשלב הפיתוח ובשלב ההצגה, רוחב פס האינטרנט, ועוד.

עם הזמן, איכות המוצרים הולכת ועולה, ואיתה משתפר גם טעם הקהל ודרישותיו. אם לפני 10 שנים הילדים הסתפקו במודלים סכמתיים, הרי שהיום יש דרישה לגראפיקה ריאליסטית. הרקע, המודלים והתנועה חייבים להיראות טבעיים וברזולוציה גבוהה כדי שימשכו את המשתמשים לשחק בהם. והמוצרים צריכים להיות ברמת משחקי מחשב... חינוכיים.

יש לנו  ניסיון בתחום פיתוח מוצרי הדרכה ממוחשבים, בטכנולוגיות חדשות, בכלים ממוחשבים, במודלים תלת-מימדיים, בצילום, הכנת סרטים ומשחקי מחשב, באתרי אינטרנט, ובהכרת הצרכים של הגופים בשטח; יש לנו עניין אישי בחינוך, יהדות ובהיסטוריה של ארץ ישראל; אנו מביאים איתנו יצירתיות וביצוע ברמת דיוק, אמינות ואמנות גבוהים מאד, לאחר מחקר מעמיק של אדריכלות התקופה.

אנו עובדים בשת"פ עם גופים אקדמיים ותורניים מהשורה הראשונה, עם צוותי פיתוח בעלי נסיון בגרפיקה, תלת מימד, סרטים, משחקי מחשב חינוכיים, מוזיקה, ועוד.

רוצים לנסות בעצמכם? לחצו כאן...

להדגמת שיטוט בח'רבת עלק - הפעילו את הסרטון: 

להדגמת שיטוט בהיכל ההרודיאני - הפעילו את הסרטון:

  

 
לייבסיטי - בניית אתרים